Opinie o testNOVA

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego warto wykonać testNOVA. Przeczytaj opinię naszych pacjentów.

Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług. Zachęcamy też do podzielenia się opinią na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/testDNApolska.

„Bardzo miła obsługa, wynik na czas omówiony przez lekarza. Polecam innym mamom.”

Krystyna O.
18.04.2019 r.
.

„Badanie pozwoliło mi odzyskać spokójw kwestii zdrowia i poprawnego rozwoju mojego maluszka. Teraz już wiem, na co muszę uważać i jaka dieta jest wskazana dla Mateuszka.”

Beata
20.03.2019 r.
.

„Dla mnie najważniejsza była wrażliwość na leki, bo w rodzinie pojawiały się różne alergie i chciałam żeby moje dziecko nie było na nie narażone. Wiemy na co mamy uważać i jestem spokojniejsza.”

Ela
15.03.2019 r.
.

„Wynik pokazał, że moja córeczka może mieć problem z wysokim cholesterolem. Dzięki temu wiem, jaką dietę będziemy stosować i będziemy regularnie kontrolować poziom cholesterolu. To bezcenna wiedza, dziękiktórej mam realny wpływ na jej zdrowie.”

Katarzyna
1.03.2019 r.
.

„Moje dziecko po porodzie miało podejrzenie mukowiscydozy w badaniu przesiewowym. Chciałam jak najszybciej sprawdzić czy to pewne. Wybrałam test NOVA, bo oprócz mukowiscydozy za jednym razem mogłam sprawdzić też inne choroby, w tej samej cenie co gdzie indziej samo badanie na mukowiscydozę! Na szczęście diagnoza się nie powtórzyła, inne choroby też zostały wykluczone! odetchnęłam z wielką ulgą - moje dziecko jest zdrowe.”

Emila
13.02.2019 r.
.

„Zakup testu NOVA był bardzo trafiony, ponieważ jego wykonanie było banalnie proste i szybkie. Super, że mogłam to zrobić,to duże ułatwienie przy małym dziecku. Wynik był prawidłowy i bardzo się cieszę - mam pewność, że moje dziecko jest bezpieczne. Do tego konsultował nas profesor, który wyjaśnił co oznacza wrażliwość na niektóre leki, które nam wyszły.”

Milena
14.01.2019 r.
.

„Martwiłam się, bo moje dziecko miało różne dziwne, niepokojące objawy. Miało zaburzenia zachowania, bóle brzucha. Bałam się, że to może być autyzm. Zrobiłam to badanie bo żaden lekarz mi nie powiedział dokładnie co się dzieje. okazało się że moja córeczka ma nietolerancję fruktozy! Teraz wykluczamy owoce z diety i powoli widzimy poprawę jej samopoczucia. Wiem na czym stoję.”

Anna I.
13.12.2018 r.
.

„Chciałem zbadać moje dzieci (rok i 3 latka), bo w rodzinie są różne choroby, w tym choroby genetyczne. Wybrałem badanie, które ma najszerszy zakres żeby wykluczyć jak najwięcej chorób na raz. Jestem zadowolony. Potwierdziło się, że w rodzinie jest nosicielstwo choroby Wilsona. Na szczęście moje dzieci raczej nie zachorują, ale będziemy uważać. Polecam wszystkim rodzicom test NOVA.”

Eryk
4.12.2018 r.
.

„naczytałam się o pierwotnych niedoborach odporności i bardzo się bałam, że moje dziecko moze to mieć, bo ciagle choruje w przedszkolu. Zrobiłam test NOVA zeby to sprawdzic i jeszcze zeby sprawdzic antybiotyki, bo tez Zuzia je czesto bierze. Jestem zadowolona, bo pani ktora mnie obslugiwala byla bardzo mila i wszystko wiedzialam od razu. Dziekuje!”

Gosia
7.11.2018 r.
.
A Ty jak oceniasz testNOVA?