Gdzie wykonać badanie?

Badanie można wykonać praktycznie na terenie całego kraju, w jednej z naszych 200 placówek, a także za granicą.

test NOVA wykonasz bez skierowania i bez oczekiwania w kolejkach

Możemy także wysłać zestaw do pobrania materiału genetycznego pod wskazany adres (np. miejsce zamieszkania) – pobranie materiału do badania jest bardzo proste – wystarczy postępować zgodnie z przesłaną instrukcją.

mapka przychodni

 

Poniżej przedstawiamy mapę z prezentacją miejsc pobrania próbki.

W celu ustalenia pobrania prosimy o kontakt z centralą w Katowicach pod numerem telefonu:

576 997 525

Istnieje możliwość pobrania próbek za granicą, w takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

Filtruj wg

AdresOpis
Augustów, ul. Chreptowicza 1 pn.-pt.: 9.00-16.00
Bartoszyce, u. Marksa 10 pn.-pt.: 8.00-18.00
Będzin, ul. Małobądzka 141 pn.-pt.: 7.00-18.00
Bezrzecze, ul. Koralowa 98a/4 pn.-pt: 7:00-11:00
sb.: 8:00-11:00
Bełchatów, ul. Edwardów 2A pn.-pt.: 9.00-16.00
Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi 2 pn.-pt.: 9.00-17.00
Biały Bór, ul. Nadrzeczna 2a/1 pn.-pt.: 9.00-17.00
Białystok, ul. Fabryczna 4 pn.-pt.: 7.30-17.30
sb: do uzgodnienia
Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15 pon., śr., pt: 15:00 - 16:00
wt.i czw.: 10:00 - 11:00
Bielsko Biała, ul. Pszenna 11 pn.-pt.: 9.00-16.00
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A pn.-pt.: 8.00-18.00
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 8 pn.-pt.: 8.00-18.00
Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18 pn.-pt.: 8.00-18.00
Bolesławiec, ul. Karola Miarki 29 pn.-pt.: 8.00-18.00
Braniewo, ul. Żeromskiego 14a pn.-pt.: 8.00-18.00
Brodnica, ul.Kopernika 8 pn.-pt.: 9.00-17.00
Brzeg, ul. Trzech Kotwic 6 pn.-pt.: 7.30-17.30
Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145 pn.-pt.: 9.00-17.00
Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5 pn.-pt.: 9.00-17.00
Bystrzyca, Ul. Chrobrego 14 pn.-pt.: 9.00-17.00
Bytów, ul. Lęborska 11 pn.-pt.: 8.00-18.00
Chełm, ul.Lipowa 27 pn.-pt.: 9.00-17.00
Chojnice, Ul. Mickiewicza 3 pn.-pt.: 9.00-17.00
Chorzów, Ul. Batorego 19 pn.-pt.: 9.00-17.00
Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2 pn.-pt.: 9.00-17.00
Ciechocinek, ul. Marii Konopnickiej 37 pn.-pt.: 9.00-17.00
Cieszyn, u. Frysztacka 20 pn.-pt.: 9.00-17.00
Czarne, Plac Wolności 10 pn.-pt.: 9.00-17.00
Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8 pn.-pt.: 7.00-18.00
Częstochowa, ul. Andersa 12 pn.-pt.: 9.00-17.00
Człuchów, Os. Wazów 8 pn.-pt.: 8.00-18.00
Darłowo, ul. M.C. Skłodowskiej 32 pn.-pt.: 9.00-17.00
Dębno, ul. Kościuszki 48 pn.-pt.: 9.00-17.00
Drawsko Pomorskie, ul. Polna 1 pn.-czw.: 9.00-17.00
Elbląg, ul. Nowowiejska 7 pn.-pt.: 9.00-16.00
Ełk, ul. Baranki 24 pn.-pt.: 9.00-16.00
Garwolin, ul. Jana Pawła II 17 pn.-pt.: 9.00-17.00
Gdańsk, ul. Subisława 24 pn.-pt.: 9.00-16.00
Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84 pn.-pt.: 9.00-16.00
Gliwice, ul. Żabińskiego 18 pn.-pt.: 9.00-16.00
Goleniów, ul. Partyzantów 11 pn: 18:00-21:00
śr: 08:30-21:00
pt: 15:00-21:00
sob: 08:00-09:00
Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a pn.-pt.: 9.00-16.00
Gorzów Wielkopolski, ul. Kombatantów pn.-pt.: 9.00-16.00
Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7 pon. i śr.: 10:00 - 21:00
wt. i czw.: 10:00 - 15:00
pt.: 16:00-21:00
sb.: 9:00-13:00
Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17 pn.-pt.: 9.00-16.00
Gołańcz, ul. Libelta 4 pn.-pt.: 8.00 - 15.30
Grajewo, Osiedle Południe 9 pn.-pt.: 8.00-18.00
Grajewo, ul. Kolejowa 8 pn.-pt.: 8:00-18.00
Grójec, ul. Kopernika 8a pn.-pt.: 9.00-16.00
Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11 pn.-pt.: 9.00-16.00
Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9 Pon-pt: 8.00-18.00
Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28 pn.-pt.: 9.00-17.00
Inowrocław, ul. Dworcowa 71 pn.-pt.: 9.00-16.00
Jarocin, ul. Hallera 9 Pon-pt: 8:00-16:00
Jarosław, ul. Poniatowskiego 53 pn.: 8.00-14.00
wt.: 12.00-15.00
śr.: 8:00-14.00
czw.: 12.00-15.00
pt.: 8.00-14.00
Jastrzębie Zdrój, ul. Dworcowa 1D pn.-pt.: 9.00-16.00
Jawor, ul. Piłsudskiego 10 pn.-pt.: 7.00-18.00
Jaworzno, ul. Piłsudskiego 72 pn.-pt.: 7.00-18.00
Jędrzejów, ul. Małogoska 25 pn.-pt.: 08.00-18.00
Jelenia Góra, ul. Zielona 6/1 pn.-pt.: 9.00-16.00
Kalisz, ul. Majkowska 13a pn.-pt.: 8.00-17.00
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28 pn.-pt: 7:30-15:00 sb.: 9:00-11:00
Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A pn.-pt.: 8.00-18.00
Kartuzy, ul. Sambora 21A czw.: 15.00-18.00
Katowice, ul. Bocheńskiego 38A pn.-pt.: 08.00-17.00
Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3 pn.-pt.: 9.00-16.00
Kępno, ul. Mickiewicza 12 pn.-pt.: 9.00-16.00
Kielce, ul. Podklasztorna 120/2 pn.-pt.: 8.00-18.00
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20 pn.-pt.: 9.00-16.00
Kobierzyce, Ul. Witosa 5 pn.-pt.: 9.00-17.00
Konin, ul. Fryderyka Chopina 23A pn.-pt.: 9.00-17.00
Końskie, ul. Południowa 1 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Kościan, ul. Nacławska 15 pn.-pt.: 8.00-20.00
Koszalin, ul. Traugutta 31/3 pn.-pt.: 09.00-16.00
Kowalewo Pomorskie, Plac Wolności 3A pn.-pt.: 9.00-17.00
Kozienice, ul. Lubelska 40 pn.-pt.: 9.00-16.00
Koło, ul. Bolesława Prusa 5 pn.-pt.: 07.30-16.00
Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 52 pn.-pt.: 07.30-17.00
sb.: 9.00-11:00
Kraków, ul. Kościuszki 44 pn.-pt.: 9.00-17.00
Kraków, ul. Mehoffera 6 pn.-pt.: 9.00-17.00
Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6 pn.-pt.: 9.00-17.00
Krosno, ul. 1000 lecia 13 pn.-pt.: 6.00-19.00
Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3 pn.-pt.: 8.00-18.00
Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21 pn.-pt.: 9.00-17.00
Krzeszowice, ul. Stolarska 1 pn.-pt.: 08:00-16:00
Kutno, ul. Sienkiewicza 16 pn.-pt.: 9.00-16.00
Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1 pn.-pt.: 9.00-16.00
Kłodzko, Ul. Wojska Polskiego 18 pn.-pt.: 9.00-17.00
Legionowo ul. Sowińskiego 4 pn.-pt.: 9.00-16.00
Legnica, ul. Piekarska 7 pn.-pt.: 9.00-16.00
Leszno, ul. Racławicka 1a pn.-pt.: 7.30-15.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Lipno, ul. Kościuszki 21 pn.-pt.: 8.00-17.00
Lubaczów, ul. Kościuszki 141/7 pn.-nd.: 00:00-24.00
Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5 pn.-pt.: 8.00-19.00
Lublin, ul. Przyjaźni 13 pn.-pt.: 9.00-16.00
Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14 pn.-pt.: 7.00-20.00
Malbork, ul.Dworcowa 14 pn.-pt.: 9.00-16.00
Międzychód, ul. Marszałka Piłsudskiego 14 pon/wt/cz 15:00-18:00
śr/pt: 9:00 - 13:00
Mikołów, Os. 30-lecia 8 pn.-pt.: 8.00-18.00
Mońki, Al. Wojska Polskiego 42 pn.-śr.: 8.00-18.00
czw.: 8.00-15.00
pt.: 10.00-17.00
Myślibórz, ul. Kościelna 15 pn.-pt.: 8.00 - 18.00
Mława, ul. Anny Dobrskiej 1 pn.-pt.: 8.00-18.00
Namysłów, ul. Mickiewicza 8 pn.-pt.: 9.00-16.00
Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2 pn.-pt.: 9.00-16.00
Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14 pn.-pt.: 9.00-16.00
Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9 pn.-pt.: 9.00-16.00
Nysa, ul. Ogrodowa 1 pn.-pt.: 9.00-16.00
Oleśnica, ul. gen. J. Hallera 25 pn.-pt.: 08.00–18.00
Olkusz, ul. Nałkowskiej 1 Pn. - Pt. 8.00 - 18.00
Olsztyn, ul. Wioślarska 4 pn.-pt.: 9.00-16.00
Opole, ul. Kościuszki 2 pn.-pt.: 10.00-14.45
Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C pn.-pt.: 8.00-17.00
Ostrów Mazowiecka, ul. Słowackiego 6 pn.-pt.: 9.00-16.00
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28 pn.-pt.: 9.00-16.00
Ostrowiec Świętokrzyski, Os. Ogrody 29 pn.-pt.: 9.00-16.00
Ostrołęka, ul. Pileckiego 14 pn.-pt.: 9.00-16.00
Pabianice, ul. Warszawska 6 pn.-pt.: 7.30-18.00
Parczew, ul. 11 listopada 48 pn.-pt.: 7:00 -18:00
Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33 pn.-pt.: 9.00-16.00
Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A pn.-pt.: 9.00-16.00
Pisz, ul. Sienkiewicza 4 pn.-pt.: 9.00-13.00
Piła, ul. Matwiejewa 6 pn.-pt.: 9.00-16.00
Poznań, ul. Słowackiego 28a pn.-pt.: 9.00-17.00
Prudnik, ul. Ogrodowa 2a pn.-czw.: 11:00-13:00
Przemyśl, ul. Opalińskiego 13 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Pszczyna, ul. Dobrawy 7 wt.: 14.00-19.00
czw.: 7.30-11.30
pt.: 15.30-19.30
Puck, ul. I Armii Wojska Polskiego 27 pn.-pt.: 8.00-18.00
Puławy, ul. Centralna 15 pn.-pt.: 8.00-18.00
Płock, ul. Dworcowa 2 pn.-pt.: 9.00-16.00
Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A pon., śr., pt: 7:00 - 13:00
wt., czw.: 12:00 - 18:00
Racibórz, Ul. Kolejowa 19A pn.-pt.: 8.00-18.00
Radom, ul. 1905 roku 20 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Radomsko, ul. Mickiewicza 29 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Ruda Śląska, ul. Wawelska 7 pn.-pt.: 8.00-18.00
Rybnik, ul. Parkowa 4a pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Rzeszów, ul.Architektów 11 pon- pt: 8.00 - 18.00
Sanok, ul. Przemyska 24 pon-pt: 8.00 - 18.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Siedlce, ul. Floriańska 57 pn.-pt.: 08:00-16:00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10 pon-pt: 07:30-18:00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Skierniewice, ul. Sobieskiego 29 pn.-pt.: 9.00 - 16.00 Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Ślęza, ul. Przystankowa 2 pon. - pt.: 08:00 - 19.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Sopot, Oskara Kolberga 7 pn.-pt.: 7.00-18.00
Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36 Do uzgodnienia
Starachowice, ul. Jana Pawła II 1 Godziny przyjęć do uzgodnienia.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Stargard, ul. Kilińskiego 3 pn.-pt.: 8.00-18.00
Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A pn.-pt.: 9.00-16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K pn.-pt.: 8.00-18.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56 Godziny przyjęć do uzgodnienia.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Suwałki, ul. Młynarskiego 9 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Świdnica, ul. Kliczkowska 37 pn.-pt.: 9.00-17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Świecie, ul. Bydgoska 1 pn.-pt.: 08.00–14.00
Prosimy o wcześniejszą rejes­trację telefoniczną.
Świnoujście, ul. Piłsudskiego 23-25 Do uzgodnienia
Szczecin, ul. Powstańców Wielkopolskich 66/68 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Szczecinek, ul. Kilińskiego 7 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Szczytno, ul. Chrobrego 10 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Sławno, ul. Chełmońskiego 9 Godziny przyjęć do uzgodnienia. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Słupsk, ul. Juliusza Kossaka 22 Do uzgodnienia. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Tarnów, Osiedle 25-lecia 3a pn.-pt.: 9.00 - 18.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Tarnów, ul. Goldhammera 10 pn.-pt.: 9.00-18.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Tomaszów Lubelski, ul. Petera 3 pon-pt: 8:00-17:00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15 pn.-pt.: 9.00 - 16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Toruń, ul. Stefana Srebrnego 1 pn.-pt.: 9.00 - 17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Tuchomie, ul. Jana III Sobieskiego 22 Godziny przyjęć do uzgodnienia. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Turek, ul. Dąbrowskiego 7 pn.-pt.: 8.00-13.00
Tychy, ul. Generała Charles'a de Gaulle'a 49 pn.-pt.: 7:30-18:00
sb: 8:00-9:00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
ul. Grunwaldzka 235 43-600 Jaworzno ojcostwo prywatne i sądowe, prywatne wizyty od poniedziałku do piątku 9:00-13:00
Ustka, ul. Mickiewicza 12 Do uzgodnienia. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Ustroń, ul. Stawowa 2A Godziny przyjęć do uzgodnienia.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Wadowice, osiedle Kopernika 10B pn.-pt.: 9.00-16.00
sb.: 8.00-14.00
Warszawa, ul. Krucza 6/14 pn.-pt.: 9.00-17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23 Godziny przyjęć do uzgodnienia.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Wałcz, ul. Piastowska 3 Godziny przyjęć do uzgodnienia.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36 Godziny przyjęć do uzgodnienia.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Wielgie, Wielgie ul. Starowiejska 10 pn.-pt.: 8.00-17.00
Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a pn.-pt.: 8.00-18.00
Wieluń, ul J.Żubr 30 Do uzgodnienia
Wodzisław Śląski, ul. Gałczyńskiego 2 pn.-pt.: 07.00–20.00
Prosimy o wcześniejszą rejes­trację telefoniczną.
Wrocław, Ul. Kunickiego 37A pn.-pt.: 9.00-17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Wrocław, ul. Trwała 7 pon-pt: 8.00 - 16.00
Sb: 8.00 - 13.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Września, ul. Piastów 16 pn.-pt.: 08.00-20.00
sb.: 08.00-14.00
Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4 pn.-pt.: 9.00-17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Włocławek, ul. Zduńska 2 pn.-pt.: 10.00-16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Włoszczowa, Ul. Mleczarska 11 pn.: 8.00-18.00
wt.-pt.: 8.00-15.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Zakopane, ul. Orkana 6d pn.-pt.: 9.00-17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Zamość, ul. Jasna 14 pn.-pt.: 09.00-17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Żary, ul. Strzelców 10 pn.-pt.: 9.00-16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Zawiercie, ul. Powstańców Śląskich 8 pn.-pt.: 9.00-17.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19 Pon-pt: 8:00-17:00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Zielona Góra, ul. Kazimierza Wielkiego 6A pon-pt: 9.00 - 16.00
sb: 9.00 - 13.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99 pn.-pt.: 8.00-19.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Żory, ul.Wojska Polskiego 3C pn.-pt.: 8.00-18.00
Złotoryja, ul. Rynek 5/2 pn.-pt.: 8.00-18.00
Łódź, ul. Kniaziewicza 20a pn.-pt.: 9.00-16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Łuków, ul. Sienkiewicza 7A pn.-pt.: 9.00-16.00
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.