Nietypowy prezent dla nowo narodzonego wnuka

Biżuteria, zabawki, koperta czy wyposażenie do pokoju – takie prezenty dostają najczęściej nowo narodzone dzieci. Chcesz, aby Twój wnuk otrzymał coś naprawdę wyjątkowego? Możesz podarować maluchowi… szansę na zdrowsze życie! Jak to możliwe? Sprawdź!

Problem wielu dziadków – co kupić wnukowi?

Zwykle prezent dla dziecka jest typowy, najczęściej to właśnie biżuteria czy inna pamiątka albo zabawki, wyposażenie do pokoju czy ubranka. Niestety takie podarunki nie mają realnego wpływu na przyszłość dziecka, a często bywają po prostu kłopotliwe i niepotrzebne. Pieniądze, chociaż wydają się być dobrym pomysłem, dość szybko natomiast się rozchodzą.

W dzisiejszych czasach warto więc postawić na prezenty nietypowe. Jakie? Może to być na przykład krótka wycieczka, sesja zdjęciowa albo… test genetyczny.

Podaruj wnukowi… szansę na zdrowsze życie

Zamiast oklepanego prezentu możesz podarować ukochanemu wnukowi coś, co będzie miało realny wpływ na jego zdrowie i życie. Dobrym pomysłem może być innowacyjne badanie genetyczne dla dzieci – NOVA. To test, dzięki któremu dziecko zostanie przebadane pod kątem aż 87 groźnych chorób wrodzonych.

Wobec wielu tych chorób do tej pory pozostawaliśmy bezradni, ponieważ ich symptomy obejmują często typowe objawy wieku dziecięcego. Chodzi np. o ulewanie, wysypkę, gorączkę czy ból brzuszka. Niestety brak leczenia może spowodować trwałe uszkodzenie organów, upośledzenie, a nawet stanowić zagrożenie życia.

Twój wnuk jest zdrowy? Badanie i tak warto wykonać – dlaczego?

  • Aż 1 na 400 dzieci rodzi się z chorobą tego typu!
  • Wiele z chorych maluchów zaraz po urodzeniu uznaje się za zdrowe. Często mają nawet 10 punktów w skali APGAR. Choroba genetyczna daje o sobie znać później, kiedy powikłań może nie dać się cofnąć.
  • Dzięki testowi NOVA dziecko badane jest też pod kątem wrażliwość na 32 leki. To pozwala dobrać mu skuteczne i bezpieczne leczenie, np. w przypadku antybiotykoterapii.
  • W przypadku prawidłowego wyniku zyskacie spokój. Takie badanie wystarczy bowiem przeprowadzić raz w życiu, by zyskać pewność na zawsze.

Warto również zdawać sobie sprawę, że taki prezent nie będzie kłopotliwy dla dziecka czy rodziców. Test jest realizowany na podstawie wymazu z policzka – bezpiecznie, szybko i komfortowo.

test NOVA opinie lekarzy

Test NOVA daje szczegółową wiedzę w następujących obszarach:


Zamieszczono w: Inne

Komentarze zostały wyłączone.